• PZT-CUMA 09:00 - 18:00
Thumb

20 yıllık sektörel tecrübe

Biz Kimiz?

BK GRUP, Kurumsal Yönetim Danışmanlığı yanı sıra Kalite Yönetim Sistemleri, Ürün Belgelendirme, Tescil, Doğrulama ve Eğitim Hizmetleri konularında alanında uzman kadrosuyla, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla tüm kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren kuruluşlara hizmet vermektedir.
BK GRUP, uzman kadrosu ile etik çalışma ilkelerinden hiçbir zaman ödün vermeden bilgi ve tecrübe birikimini yıllardır tüm kamu kuruluşları ve özel işletmelerle paylaşmaktadır.
BK GRUP, kurumsal yönetim danışmanlığı, Kalite yönetim sistemlerine yönelik hizmetler, Ürün belgelendirme sistemine yönelik hizmetler, tescil hizmetleri ve sertifikalı eğitim programları ile geleceğin şirketlerine kalitede en önde olmaları için uzmanlık sunuyoruz.
BK GRUP, müşteri olarak değil iş ortağı olarak gördüğü, gerek Türkiye’nin en büyük işletmeleri gerekse KOBİ’ler olsun birçok kuruluş ile çalışırken hem en üstün hizmeti ve faydayı onlara sağlamayı hem de çalışmalardan dolayı elde edilen know-how’ı büyük bir gizlilik içerisinde saklamayı ilke edinmiştir.
Geleceğin şirketlerine, en iyi hizmeti sunmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik. Profesyonel bir kadroyu, ahlaki anlayış ile şekillendiren yapımız sayesinde daima sektörde liderliği hedefliyoruz.
Şu bir gerçektir ki, günümüzün en başarılı şirketleri, değişen ihtiyaçları zamanında tespit edebilen, bu doğrultuda gerekli önlemleri planlayıp, geliştiren ve uygulayanlardır. Bu sebeple Türk işletmelerinin gelişimine katkıda bulunmak ve yönlendirici olmak için ulusal basında, internet ortamında, seminerler ve konferanslarda, deneyimlerimiz ve araştırmalarımız sonucu ürettiğimiz fikirleri ve çözümleri sadece kendimize saklamıyor, tüm Türkiye ile paylaşıyoruz.

  • BK GRUP | ULUSLARARASI BELGELENDİRME
  • t
signature
WeCreativez WhatsApp Support
Sorularınızı yanıtlamak için buradayız.
👋Merhaba